| Označení: | AK-388 BK2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 6 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
79x97x89 cm
Elegantní černé křeslo značky Autronic přináší dokonalou kombinaci pohodlí a stylu. Čalounění z kvalitní látky je nejen příjemné na dotek, ale také odolné vůči opotřebení. Pevné nohy z masivního kaučukovníkového dřeva zajišťují stabilitu a dlouhou životnost nábytku. Toto křeslo je ideální volbou pro každý moderní interiér, kde se spojuje estetika a funkčnost.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 20.5 kg |
| Rozměry | 79x97x89 cm |
| Šířka | 79.0000 cm |
| Výška | 97.0000 cm |
| Hloubka | 89.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 55.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 56.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Martindale | 36000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ne |
| Hmotnost - netto | 20.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 21.0000 kg |
| Výška područek | 57 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x89x86 |
| Šířka područek | 12.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Ušák |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Křeslo ušák |