| Označení: | DT-X7117 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 331 Kč 2 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x71x80 cm
Jídelní stůl značky Autronic ve skandinávském stylu je perfektním řešením pro menší prostory. Jeho čisté linie a jednoduchý design s centrální kovovou nohou v černé barvě zajišťují nejen stabilitu, ale také moderní vzhled. MDF deska v dekoru dubu dodává stolu nadčasovou eleganci. Díky čtvercovému tvaru a kompaktním rozměrům je ideální pro menší jídelny nebo kuchyně. Tento stůl nejen že šetří místo, ale zároveň dodává prostoru lehkost a svěžest.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 80x71x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 71.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 8 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 19.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 20.0000 kg |
| Světlá výška | 68.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 85x83x14 |
| Dekor desky | Dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Nastavitelná šířka | Ne |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Zaoblené rohy |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |