| Označení: | DCL-X7018 GREY2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 251 Kč 1 390Kč |
| Množství: | — |
44x98x59 cm
Elegantním a praktickým doplňkem vaší jídelny se stane tato čalouněná židle od značky Autronic. Komfort zajišťuje látkové čalounění a kovové nohy pro pevnost a stabilitu. Elegantní prošití dodává jídelní židli atraktivní vzhled, který se hodí do moderních interiérů. Tento designový kousek je čistým spojením stylu a funkčnosti.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.75 kg |
| Rozměry | 44x98x59 cm |
| Šířka | 44.0000 cm |
| Výška | 98.0000 cm |
| Hloubka | 59.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 1,5 x 2,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Pohup |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 45x92x54 |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |