| Označení: | DCL-L1094 SIL2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 090 Kč 1 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46x91x62 cm
Stylová čalouněná židle zaujme na první pohled efektním prošitím do čtverců. Pohodlné čalounění v látkovém provedení nabízí příjemné posezení, zatímco robustní kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost. Tento moderní design, pocházející od značky Autronic, je perfektní volbou pro každý interiér, kde chcete spojit funkčnost s moderním vzhledem. Bez područek poskytuje více prostoru a volnosti pohybu.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6.125 kg |
| Rozměry | 46x91x62 cm |
| Šířka | 46.0000 cm |
| Výška | 91.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 3x3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.1250 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 56x74x78 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |