| Označení: | CT-X7034 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 490 Kč 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46x77x53 cm
Jídelní židle od značky Autronic nabízí elegantní vzhled v šedé barvě, který dokonale zapadne do každého interiéru. Plastový sedák je snadno udržovatelný, což zajišťuje dlouhou životnost a čistotu. Stabilitu a pevnost poskytují pevné kovové nohy. Díky svému čistému designu šetří prostor a přispívá k modernímu dojmu vaší jídelny. Tato židle je ideální volbou pro pohodlné stolování bez kompromisů v kvalitě a stylu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 4.875 kg |
| Rozměry | 46x77x53 cm |
| Šířka | 46.0000 cm |
| Výška | 77.0000 cm |
| Hloubka | 53.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 40.0000 cm |
| Výška sedu | 44.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Šedá |
| Hmotnost - netto | 4.8750 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 55x60x54 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |