| Označení: | AUB-X7015 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 161 Kč 1 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x102x46 cm
Barová židle s označením AUB-X7015 GREY2 kombinuje komfort sametové látky s pevnou kovovou podnoží v černém provedení. Sedák i opěradlo jsou čalouněné šedou sametovou látkou, která nabízí příjemný povrch a decentní prošívání dodává židli jemný designový detail. Konstrukce nohou je tvořena stabilním kovovým rámem s praktickou opěrkou nohou, která zvyšuje pohodlí při sezení. Židle nemá područky, což umožňuje snadné zasunutí pod barový pult. Díky kvalitnímu materiálu a pevné stavbě je vhodná pro dlouhodobé používání v domácnostech i komerčních prostorách.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.625 kg |
| Rozměry | 42x102x46 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 102.0000 cm |
| Hloubka | 46.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 42.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 36.0000 cm |
| Výška sedu | 76.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2,5 x 2,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.6250 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.7500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 76x54,5x42 |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Barová židle |