| Označení: | AHG-X7227 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 990 Kč 5 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x46x70 cm
Tento konferenční stolek značky Autronic v industriálním stylu zaujme svým odvážným designem a atypickou podnoží. Deska ze slinuté keramiky s imitací černého mramoru dodává stolu luxusní vzhled. Pevná kovová konstrukce v černé barvě poskytuje stabilitu a elegantně kontrastuje s tmavou deskou. Centrální kruhová podnož tvoří originální prvek, který oživí jakýkoliv moderní interiér. Tento stolek je ideální pro obývací pokoje, kde chcete kombinovat styl s funkčností. Výjimečný design z něj dělá dominantní prvek vašeho prostoru.
| Materiál | Slinutá keramika |
| Hmotnost | 34.5 kg |
| Rozměry | 120x46x70 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 70.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Slinutá keramika |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 34.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 36.0000 kg |
| Světlá výška | 42.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 8x79x130 |
| Karton2 | 13,5x58x101 |
| Dekor desky | Mramor |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |