| Označení: | DS-F120 DUB |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 10 791 Kč 11 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x75x80 cm
Tento jídelní stůl značky Autronic kombinuje stylový design s pevnou masivní konstrukcí, která zajistí dlouhou životnost a stabilitu. Stůl v přírodní barvě krásně zapadne do interiérů inspirovaných rustikálním stylem Landhaus. Masivní nohy zaručují pevnost. Tento stůl se skvěle hodí do kuchyní a jídelen, kde oceníte nejen jeho funkčnost, ale i estetický vzhled.
| Materiál | Masiv |
| Hmotnost | 35 kg |
| Rozměry | 120x75x80 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Landhaus |
| Nosnost | 70.0000 kg |
| Rozměr nohy | 8 x 8 |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál desky | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 35.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 36.0000 kg |
| Světlá výška | 65.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 127x86x9,5 |
| Karton2 | 80x22x22 |
| Dekor desky | Dub |
| Povrchová úprava | Olejovaný povrch |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Masivní deska |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 103.0000 |
| Rozteč nohou 2 | 63.0000 |