| Označení: | 90897 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 599 Kč 4 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140 x 80 x 75 cm
deska keramika, barevné provedení imitace mramoru kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 40 kg |
| Rozměry | 140 x 80 x 75 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | bílá |