| Označení: | 90896 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 399 Kč 3 999Kč |
| Množství: | — |
130 x 70 x 75 cm
deska keramika, barevné provedení imitace mramoru kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 32 kg |
| Rozměry | 130 x 70 x 75 cm |
| Šířka | 130 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | bílá |