| Označení: | 206342 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46 x 41 x 68 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak tři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 46 x 41 x 68 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 12 × 68 cm) |
| Barva | bílý lak |