| Označení: | 206291 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 299 Kč 9 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 29 x 123 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak tři dvouřadé výklopy s kovovými úchytkami
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 70 x 29 x 123 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 123 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 38 × 14 × 85 cm, 40 × 5 × 123 cm) |
| Barva | bílý lak |