| Označení: | 3175 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 1 335Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
47 x 43 x 76 cm
sedák PP, barevné provedení bílá nohy masiv buk, výška sedu 45 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 47 x 43 x 76 cm |
| Šířka | 47 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 43 cm |