| Označení: | 3172 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 1 995Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
49 x 47 x 75 cm
potah samet, barevné provedení šedá kovová konstrukce, nohy masiv buk, výška sedu 46 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 49 x 47 x 75 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 47 cm |