| Označení: | 3167 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 1 065Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42 x 41 x 98 cm
textilní potah, barevné provedení šedá kovové nohy a konstrukce, výška sedu 46 cm
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 42 x 41 x 98 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Výška | 98 cm |
| Hloubka | 41 cm |