| Označení: | VK1510 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x15x20 cm
Květ vánoční růže v krásném fialovém provedení a s pozlaceným středem, bude skvělým základem pro vaši vánoční výzdobu. Tato cizokrajná rostlina se u nás čím dál tím více stává neodmyslitelným prvkem a symbolem Vánoc. Bohužel nám však většinou vydrží v plné kráse jen krátce. Máme tu však elegantní řešení v podobě této umělé varianty, která vypadá skvěle a poslouží vám pro výzdobu i v mnoha dalších letech, a to ve svěží kráse, jako byste si ji právě pořídili.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 20x15x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet květů | 1.0000 ks |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |