| Označení: | VK1507 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x78x20 cm
Oživte svůj vánoční interiér s našimi umělými vánočními růžemi. Tato oblíbená cizokrajná květina se stala ikonickým prvkem vánoční výzdoby, a s naší umělou řezanou variantou si ji můžete užít napořád. S nádherně sytým, fialovým zbarvením a pozlaceným středem, přináší do vašeho domova tu pravou vánoční atmosféru plnou elegance a stylu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 20x78x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 78.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet květů | 3.0000 ks |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |