| Označení: | VK1505 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x11x2 cm
Umělé přízdoby v podobě žaludů na drátkách, budou skvělým dekoračním doplňkem pro nejrůznější typy podzimní výzdoby. Díky tenkému a ohebnému drátku, můžete jednoduše připevňovat tyto umělé plody dubů na místo určení. Jsou v typicky hnědé barvě a v balení jich najdete rovnou 72 kusů. Sami o sobě až tak nevyniknou, ale společně s dalšími rostlinnými prvky, můžete díky nim vytvářet vlastníma rukama nádherné, pestrobarevné podzimní aranže.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Rozměry | 2x11x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Žalud |