| Označení: | VAN208 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x32x15 cm
Malý umělý stromeček vysoký 32 cm, stojící na dřevěném špalku, je skvělým doplňkem pro vaši vánočně zimní výzdobu. Jeho povrch s imitací zasněžení, přináší do vašeho interiéru tu správnou zimní atmosféru. Svými nevelkými rozměry si snadno najde místo na každém stolku, poličce nebo komodě. Užijte si kouzlo zimního období s tímto roztomilým umělým stromečkem, který přinese do vašeho domova radost a potěšení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 15x32x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |