| Označení: | K115 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 599 Kč 7 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 82 x 86 cm
sametový potah, barevné provedení šedá kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 46 cm
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 60 x 82 x 86 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 82 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 66 × 63 × 80 cm) |
| Barva | šedá |