| Označení: | UM1038 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x8 cm
Kovový svícen ve tvaru domečku v bílém dekoru, dodá interiéru nádech elegance a možnost vyvolat kouzelný světelný efekt. Tento svícen nejenže přináší světlo a zářivou atmosféru, ale také představuje půvabný dekorační prvek pro váš domov. Umístěte do něj svíčku a sledujte, jak se zářivé světlo line prostorem. Ideální volba pro vánoční výzdobu, která okouzlí každého, kdo váš domov navštíví.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 128.0000 kg |
| Hmotnost | 128.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Bílá |