| Označení: | UM1035 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x7x16 cm
Elegantní kovový tác s uchy ve stříbrném provedení a v obdélníkovém tvaru, představuje vynikající dekorativní prvek, zejména pro vánoční a adventní období. Jeho univerzální design poskytuje skvělý základ pro aranžování různých ozdob. Díky svému kovovému provedení je odolný a snadno se kombinuje s různými styly vánoční výzdoby. Buďte kreativní a vytvořte s ním jedinečné aranžmá, které dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru a přinese do něj radost a pohodu. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 435.0000 kg |
| Hmotnost | 435.0000 kg |
| Rozměry | 36x7x16 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Stříbrná |