| Označení: | UM1034 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x7x25 cm
Elegantní kovový tác s uchy ve stříbrném provedení, který se pyšní kulatým tvarem, představuje vynikající dekorativní prvek, zejména pro vánoční a adventní období. Jeho univerzální design poskytuje skvělý základ pro aranžování různých ozdob. Díky svému kovovému provedení je odolný a snadno se kombinuje s různými styly vánoční výzdoby. Buďte kreativní a vytvořte s ním jedinečné aranžmá, které dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru a přinese do něj radost a pohodu. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Rozměry | 25x7x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 25.0000 cm |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Stříbrná |