| Označení: | UM1032 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x18x14 cm
Čtyřramenný kovový svícen v bílé barvě, uzpůsobený pro umístění kónických svíček, je elegantním doplňkem pro vaše adventní aranžmá, případně i pro celoroční použití. Jeho unikátní design ve tvaru dvou překřížených "U" nad sebou, přináší do vašeho domova stylový dotek, který zdůrazní atmosféru klidu a pohody. S tímto svícnem budete mít možnost vytvořit si nezapomenutelné okamžiky a podtrhnout jedinečnost každého momentu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 590.0000 kg |
| Hmotnost | 590.0000 kg |
| Rozměry | 14x18x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Bílá |