| Označení: | UKH009 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x35x20 cm
Jmelí je nestárnoucí klasikou mezi vánočními dekoracemi. Je vhodné především na vánoční aranžmá. Krásně vynikne na ozdobných věncích, v truhlících za oknem, v ikebanách či jen tak zavěšené pro radost.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 20x35x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Jmelí |