| Označení: | FN3044 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 499 Kč 18 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
180 x 40 x 71 cm
barevné provedení dub Sonoma dveře a čela zásuvek imitace lýkového výpletu, nohy masiv 2 malá a 2 velká dvířka, 2 variabilní police 2 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 49 kg |
| Rozměry | 180 x 40 x 71 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 19 × 65 cm, 48 × 9 × 190 cm) |
| Barva | dub Sonoma |