| Označení: | UKH004 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x75x20 cm
Využijte pro vánoční výzdobu tuto umělou vánoční hvězdu ve svátečním barevném provedení. Je v podobě velkého květu na dlouhém, holém stonku, která má zlaté květy včetně středu. Tato umělá varianta jednak skvěle vypadá, ale taktéž nabízí trvalou možnost jejího použití, a to i v mnoha dalších letech.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 20x75x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Vánoční růže |