| Označení: | SVT504 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x10x7 cm
Vychutnávejte si nekonečně dlouho trvající světelnou záři, a to naprosto bez starostí, s touto širokou, nízkou svíčkou z parafínu s LED osvětlením a časovačem 6h/18h. Je v červené barvě, vysoká 10 cm, a díky časovači nemusíte řešit vypínání a zapínání světla. Místo klasického knotu, je vybavena plastovou špičkou ve tvaru plamínku. Nebudete se muset obávat toho, že vám ubyde vosk, roztavený pokape stůl či podlahu, a ani toho, že by vítr sfoukl plamínek svíčky. Světlo je napájeno dvěma bateriemi typu AAA, které nejsou součástí balení. Díky svému univerzálnímu vzhledu, ji můžete využívat pro nejrůznější příležitosti a prostředí, kde si můžete zejména za dlouhých temných večerů a nocí, vychutnávat dlouhotrvající kouzelný světelný efekt.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 148.0000 kg |
| Hmotnost | 148.0000 kg |
| Rozměry | 7x10x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | AAA |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Červená |