| Označení: | SVT503 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x25x2 cm
Vychutnávejte si nekonečně dlouho trvající světelnou záři, a to naprosto bez starostí, s touto kónickou svíčkou z parafínu, vybavenou LED osvětlením. Je v růžovém ostínu, vysoká 25 cm a v balení najdete 2 kusy stejného druhu. Namísto klasického knotu, je však vybavena plastovou špičkou s LED osvětlením. Nebudete se muset obávat toho, že vám ubyde vosk, roztavený vám pokape stůl či podlahu, a ani vítr nesfoukne plamínek svíčky. Světlo je napájeno dvěma bateriemi typu AAA, přičemž nejsou součástí balení. Spodní část svíčky je mírně seříznuta a zúžena její lepší zafixování do kalíšku svícnu, což zajišťuje bezpečnější použití v interiéru i venkovních prostorech. Díky svému univerzálnímu využití je naše svíčka ideální pro různé příležitosti a prostředí, kde si můžete zejména za dlouhých temných večerů a nocí, vychutnávat kouzelný světelný efekt.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 2x25x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | AAA |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Barva | Růžová |
2x25x2 cm
2x25x2 cm
2x25x2 cm
2x25x2 cm