| Označení: | SVT500 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x20x2 cm
Užijte si romantické chvilky plné relaxace s bílými kónickými svíčkami ze stoprocentního parafínového vosku. V balení najdete 6 kusů stejného odstínu, přičemž doba hoření každé z nich činí až 8 hodin. Tyto svíčky mají celoroční využití a přinesou do vašeho prostoru neodolatelnou atmosféru klidu a pohody. Užívejte si ty krásné okamžiky relaxace a romantiky při pohledu na nádherné světlo, zejména za temných večerů a nocí. Existuje nekonečně mnoho možností a způsobů, jak s nimi naložit. Můžou zdobit věnce, být součástí různých aranží, anebo jim vyberte nádherný svícen z naší široké nabídky, na kterém budou vypadat božsky. Ještě je nutné dodat, že se důrazně doporučuje skladovat svíčky, a tím spíše je zapálené vystavovat, mimo dosah dětí.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 370.0000 kg |
| Hmotnost | 370.0000 kg |
| Rozměry | 2x20x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Kónický |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Bez vůně |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Barva | Bílá |
| Rozměr balení | 20x7x4x cm |