| Označení: | PIK1014-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x7x20 cm
Každé pietní místo si zaslouží svou zvláštní péči a patřičné dekorování. Tento šedý proutěný obal na květiny ve tvaru srdce, bude výborným spojením esteticky hodnotné dekorace s praktickou funkcí. Jednoduše do něj umístíte rostlinky, které společně s ním vytvoří důstojnou výzdobu pro vzpomínkový prostor.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 165.0000 kg |
| Hmotnost | 165.0000 kg |
| Rozměry | 27x7x20 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Šedá |