| Označení: | PIK1005-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 189 Kč 210Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
23x6x23 cm
Každé pietní místo si zaslouží svou zvláštní péči a náležitou výzdobu. Tento šedý betonový obal na květiny ve tvaru srdce s vyobrazenou zlatou růžičkou, bude výborným spojením esteticky hodnotné dekorace s praktickou funkcí. Jednoduše do něj umístíte rostlinky, které společně s ním vytvoří důstojnou výzdobu pro vzpomínkový prostor.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1410.0000 kg |
| Rozměry | 23x6x23 cm |
| Šířka | 23.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Šedá |