| Označení: | OC4102 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x35x1 cm
Vytvořte si nádhernou podzimní výzdobu i díky dřevěnému zápichu v podobě ježka. V jednom balení jich najdete rovnou 6, a v mixu dvou odstínů – oranžové a béžové. Zápichem si hravě vyzdobíte truhlíky, květináče, věnce a další místa podobná místa.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Rozměry | 7x35x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Funkce | Zápich |
| Barva | Oranžová |