| Označení: | OC4077 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x1 cm
Zkrášlete si vánoční stromeček nebo jiné vhodné prostory s našimi dřevěnými vánočními ozdobami na pověšení ve tvaru hvězdiček. Jsou všechny v přírodní barvě dřeva a balené po 8 kusech v sáčku, přičemž každá z nich je opatřena provázkem k okamžitému pověšení na místo určení.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 7.0000 kg |
| Hmotnost | 7.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 14x3x17 cm |