| Označení: | KOB004-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 328 Kč 1 475Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x62x21 cm
Kovový anděl na postavení v bílém provedení se stane jednoznačně ústředním bodem vaší vánoční výzdoby. Zdobí jej taktéž bílé rolničky a hlavu se svatozáří má ve zlatém odstínu. Umístěte jej na stůl, komodu, poličku na okenní parapet nebo jiné vhodné místo, kde na něj bude dobře vidět. S elegantním vzhledem a duchovním poselstvím bude tento anděl rozjasňovat váš domov a přinášet do něj radost a klid během celého vánočního období, i po něm.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Rozměry | 16x62x21 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 62.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Bílá |