| Označení: | KEV305-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x10x21 cm
Myslete na své opeřené návštěvníky zahrady a dopřejte jim místo, kde se mohou pravidelně osvěžit a občerstvit. K tomu skvěle poslouží právě toto nádherné keramické pítko s ptáčkem v elegantních šedo-hnědých odstínech. Získáte tím vkusnou dekoraci s praktickou funkcí, která skvěle oživí vaši zahradu nejrůznějšími druhy pěvců, kteří se k vám rádi budou vracet.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Rozměry | 21x10x21 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Béžová |