| Označení: | ALA1649 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x2x7 cm
Přidejte do své vánoční výzdoby nový prvek v podobě perníkových ozdob, vyrobených z terakoty ve tvaru hvězdičky či sladkého donutu. Tyto drobné dekorace jsou ideální pro ozdobení stolů, poliček a dalších viditelných prostor. Přinesou vám do domova ihned tu pravou svátečně – zimní atmosféru. Díky jejich hnědé barvě a bílému zdobení vypadají, jako by byly z pravého perníku. Svým nevelkým rozměrem umožňují snadné začlenění mezi další druhy vánočních dekorací. Je důležité si však uvědomit, že i když vypadají k snědku, tyto ozdoby nejsou určeny ke konzumaci!
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Rozměry | 7x2x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Mix ozdob |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 10.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Hnědá |