| Označení: | TV-925 SIL2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 7 641 Kč 8 490Kč |
| Množství: | — |
73x107x93 cm
Dopřejte si maximální pohodlí s polohovacím křeslem od značky Autronic, které je ideální volbou pro moderní obývací pokoj. Křeslo v elegantní šedé barvě z hladké látky nabízí elektrické ovládání polohování a praktický USB konektor pro nabíjení zařízení. Komfort zajišťuje výplň z PU pěny a kvalitní výztuhy sedáku. Stabilní konstrukce s nosností až 130 kg slibuje dlouhou životnost. Perfektní spojení stylu, funkčnosti a relaxace pro každý interiér.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Rozměry | 73x107x93 cm |
| Šířka | 73.0000 cm |
| Výška | 107.0000 cm |
| Hloubka | 93.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 49.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 55.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 33.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 34.0000 kg |
| Počet motorů | Jeden |
| Výška područek | 58 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x74,5x60 |
| Šířka područek | 11.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Nastavitelná hloubka | 170 cm |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | USB konektor |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické zabudované ovládání |
73x107x93 cm