| Označení: | HC-V3066 GRN3 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 341 Kč 1 490Kč |
| Množství: | — |
53x87x60 cm
Elegantní čalouněná židle značky Autronic vyniká svou kvalitní látkou v dekoru broušené kůže. Robustní kovové nohy v černé barvě poskytují stabilitu a dlouhou životnost. Nadčasový styl bez područek dodává židli univerzální použití v jakémkoli interiéru. Perfektní volba pro každého, kdo hledá kombinaci komfortu a estetiky.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 53x87x60 cm |
| Šířka | 53.0000 cm |
| Výška | 87.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 53.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 46.5000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 4x2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77,5x69x51,5 |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
53x87x60 cm
53x87x60 cm
53x87x60 cm
52x93x61 cm