| Označení: | VK1508 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 47 Kč 52Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x46x15 cm
Oživte svůj vánoční interiér s našimi umělými vánočními růžemi. Tato oblíbená cizokrajná květina se stala ikonickým prvkem vánoční výzdoby, a s naší umělou řezanou variantou si ji můžete užít napořád. S elegantně zbarvenými okvětními lístky do krémového odstínu a pozlaceným středem, přináší do vašeho domova tu pravou vánoční atmosféru plnou elegance a stylu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Rozměry | 15x46x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet květů | 1.0000 ks |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |