| Označení: | UKH003 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x63x20 cm
Květy magnolií patří mezi ty nejkrásnější, a my tu pro vás máme umělou řezanou variantu, která vám vydrží ve stejně kráse prakticky na věky. Existuje jich mnoho druhů, které se liší velikostí květů, zbarvením a tvarem okvětních lístků. Tato umělá větev s velkými, bílými květy, bude nádherně zdobit vaše oblíbená místa. Nemusíte se obávat o to, že by ztratila ze svého půvabu, protože prostě jako umělá, nikdy neopadá ani nezvadne.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 62.0000 kg |
| Hmotnost | 62.0000 kg |
| Rozměry | 20x63x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Magnolie |