| Označení: | DOM105 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x28x11 cm
Keramický domek v šedo-zeleném provedení je určený pro umístění čajové svíčky, která vytvoří příjemnou atmosféru. Díky kvalitnímu materiálu a decentní barvě se hodí do různých interiérů a poslouží jako stylový dekorativní prvek. Domeček značky Autronic je ideální volbou pro doplnění vašeho domova nebo jako originální dárek.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 778.0000 kg |
| Hmotnost | 778.0000 kg |
| Rozměry | 16x28x11 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Zelená |