| Označení: | 8188V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 799 Kč 6 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100 x 58 x 50 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz nástavec pro skříň 8088V
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 100 x 58 x 50 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |