| Označení: | 8168V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 699 Kč 12 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
187 x 58 x 50 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz nástavec pro skříň 8068V
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 187 x 58 x 50 cm |
| Šířka | 187 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |