| Označení: | 3168 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 1 585Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 39 x 85 cm
textilní potah, barevné provedení šedá kovové nohy, výška sedu 49 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 44 x 39 x 85 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 39 cm |