| Označení: | 8069V |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 24 999 Kč 41 790Kč |
| Množství: | — |
231 x 58 x 190 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz prostor dělený v poměru 2:1:2 v levé a pravé širší části šatní tyč a police na klobouky ve střední úzké části 3 police ve spodní části 3 zásuvky s kovovými pojezdy doporučený nástavec 8169V
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 108 kg |
| Rozměry | 231 x 58 x 190 cm |
| Šířka | 231 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 4 ks |
| Barva | voskováno |