| Označení: | SM481 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x30x2 cm
Drobné postavičky dívek v mixu 2 druhů na zápichu, jsou tu proto, aby vám vykouzlily radost a úsměv na tváři. Obě dvě figurky se nepatrně liší tím, co drží v rukou, jinak jsou v převládajících bílých až šedých odstínech. Forma zápichu umožňuje zabodnutí ozdob do polystyrenové desky, věnců nebo i květináčů.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 2x30x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Dívka/Chlapec |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |