| Označení: | SM479-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x13x9 cm
Vyzdobte si váš oblíbený prostor touto jedinečnou figurkou skřítka mochomůrky z polyresinu. Má typický klobouček s bílými puntíky, ale netradičním růžovým zbarvením, huňatý vous, bambulatý nos a roztomilý úsměv. Najdete tu skřítky dvou druhů, jeden vyšší se špičatějším kloboukem a druhý nižší s kulatým.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 10x13x9 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Růžová |