| Označení: | 162820B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 13 599 Kč 23 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
102 x 56 x 205 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu horní lem masiv borovice voskovaná v medovém odstínu šatní skříň s šatní tyčí a policí na klobouky ve spodní části velká zásuvka, kovové ozdobné úchytky doporučený nástavec 16951B součást sestavy Corona bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 56 kg |
| Rozměry | 102 x 56 x 205 cm |
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 205 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 11 × 207 cm, 54 × 12 × 96 cm) |
| Barva | bílý vosk |