| Označení: | PIE1050 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x8x17 cm
Vytvořte dojemný pietní prostor s naším srdcem zdobeným růžemi, kde polovina slouží jako květinový obal. Vyrobeno z polyresinu v elegantní šedé barvě, spojuje vkusný design s praktičností, umožňující elegantní umístění květin a vyjádření citu úcty k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Rozměry | 19x8x17 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Šedá |